SpaceX Crew Dragon insanlı ilk görev NASA'nın Florida'daki Kennedy Uzay Merkezi'nden tarihi Lansman Kompleksi 39A'da NASA astronotları Bob Behnken ve Doug Hurley ile bir Falcon 9 roketi başlatacak. Şu anda Cape Canaveral Hava Kuvvetleri İstasyonu'ndaki bir SpaceX tesisinde son testlerden ve lansman öncesi işlemden geçiyor.SpaceX başkanı ve operasyon sorumlusu Gwynne Shotwell, ajansın yakın gelecekte ayda müşteriler için veya SpaceX’in kendi internet-uydu takımyıldızı Starlink için en az bir ila iki lansman planladığını açıkladı. Mürettebatın ilk kez lansmanı için Mayıs zaman dilimine hâlâ devam ediyorlar.

LEGO Fikirler Bir Şişe içinde Gemi 21313 Uzman Yapı Kiti, Birlikte Snap Model Gemi, Koleksiyon Ekran Seti ve Yetişkinler için Oyuncak (962 Parça)

  • Her yaştan inşaatçı bu gelişmiş bina setini tamamlamanın keyfine varacak! Şişedeki ayrıntılı gemi, gururla sergilemek için bir LEGO tuğla standı da içerir. Minyatür model gemileri seven büyük çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir model!
  • Bu uzman model tekne bina seti 962 parça ile inşa edilmiştir ve inşa edilebilir bir mantar ve mum mühür elemanı, kaptan bölgeleri, toplar, direk, karga yuvası, yelkenler ve bayrak ve bir tabela ile bir ekran standı içerir.
  • Bu deniz tahsil yapı oyuncağı, inşaatçıların yaratımlarını gururla gösterebilmeleri için bir ekran standı içerir. Ayrıca set fan yaratıcısı ve LEGO tasarımcıları hakkında bir talimat kitapçığı ile birlikte gelir. Inşaatçılar bu minyatür model gemi inşa seveceksiniz.
  • LEGO Ideas Bir Şişe modelinde gemi inşa kiti, yaratıcı bina için tüm LEGO inşaat setleriyle uyumludur.
  • Standdaki şişe, 3 "(10cm) yüksekliğinde, 12 (31cm) genişliğinde ve 3 (10cm) derinliğinde, Gemi ölçüleri 3" (8cm) yüksekliğinde, 5 (14cm) uzunluğunda ve 1 (5cm) genişliğinde.

Eminim ki şu anda üzerimizdeki taleplere ayak uydurmak zorunda olduğumuz manifest ile devam edebileceğiz. Yurtdışına seyahat etmeyi kısıtlıyoruz, yurtiçinde seyahati kısıtlıyoruz ”dedi.