1972 baharında, ilk Pulsar saati 18 ayar altın kasa ile birlikte Hamilton tarafından pazarlandı. Dünyanın ilk tamamen elektronik dijital ve aynı zamanda ışık yayan diyotlarla (LED'ler) oluşturulan bir dijital ekran kullanan ilk olarak lanse edildi. Zamanı görüntülemek için yan taraftaki bir düğmeye basacak ve o zaman 2.100 dolar (2019 dolar 13.000 dolar). Daha fazla oku yeni Hamilton Pulsar'ı görmek içinRoger Moore, Live And Let Die'da orijinalini James Bond olarak giydi. Bu modern sürümde, her zaman açık kalan hibrit bir ekran bulunurken, düğmesine basmak rakamları daha da görünür hale getiren bir OLED ekranı etkinleştirir. Yüzü safir kristal yansıma önleyici kaplama ile kaplanmıştır ve 330 feet'e kadar suya dayanıklıdır.

Casio Erkek XL Serisi G-Shock Kuvars 200M WR Şok Dayanıklı Reçine Renk: Mat Zeytin Yeşili (Model GA-700UC-3ACR)

  • DETAYLAR: 200 Metre Suya Dayanıklı, Afterglow ile Süper Aydınlatıcı LED Işık (seçilebilir aydınlatma süresi 1.5 veya 3 saniye), Dünya Saati, 31 kez bölge (48 şehir + UTC), gün ışığından yararlanma saatini açma / kapatma, şehir / dünya saati değiştirme, 4 Günlük Alarmlar ve 1 Erteleme Alarmı ve Saat Başı Sinyali.
  • BÜYÜK GÖRÜNÜM: Erkekler, kadınlar, genç, yaşlı, gençler veya aralar bu saati sallayabilir! Gün, iş, seyahat, alışveriş, takılmak, yürümek veya mükemmel aksesuar için alın. Gündelikten sportif ve aradaki her yerde herhangi bir kıyafetle eşleştirin ve her zaman zamanında olun.
  • BÜYÜK UYUM: Konfor çok önemlidir ve tüm gün giymek için bir saat seçerken anahtardır. Bu sadece rahat, eğlenceli ve yeni değil, aynı zamanda giyerken çok fazla övgü getirecek bir stil. Bu doğum günü, tatil veya sadece bir düşünce sunmak için mükemmel bir hediye fikri.
  • BÜYÜK KALİTE: Bu zamansız kaliteli ürün çeşitli stillerde gelir ve bazılarında daha fazla renk seçeneği vardır. G-SHOCK saatler sadece zorlu tasarımlarıyla değil, aynı zamanda teknik geliştirmeleriyle de öne çıkıyor. Herkes hayatta kalmak için zaman takip etmek gerekiyor!
  • G-Shock, mekanik şok ve titreşime dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Tam şekli Yerçekimi Şoku'dur. En zorlu saat. "Üçlü 10" geliştirme konseptinin rehberliğinde tasarım ekipleri, 10 metrelik serbest düşüş dayanıklılığı, 10 bar su direnci ve 10 yıl pil ömrü ile bir saat aradı.

Yukarıda gördüğünüz sarı altın versiyon 1.970 adet ile sınırlı olacak ve 995 $ fiyatla satışa sunulacak.