Şık ve şık Uxbridge küçük olabilir, ancak ses büyüktür ve Marshall Alexa'nın Amazon Alexa'nın yardımseverliğiyle birlikte imzasını verir. Bu cihaz, sesinizi çok işlevli, eller serbest olarak kullanırken müziği bağlamak ve keyfini çıkarmak için çeşitli yollar sunar. Alexa'dan en sevdiğiniz şarkı için sesi açmasını veya erteleme için ışıkları kısmasını isteyebilirsiniz. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.Kompakt çerçevesinden güçlü bir ses yaratmak için tasarlandı ve Amazon Echo ile desteklenen diğer Alexa yerleşik hoparlörleri veya Airplay 2 özellikli hoparlörleri kullanarak çok odalı bir sistem oluşturarak evinizi sürükleyici sesle bile doldurabilirsiniz. Marshall Ses hoparlörleri ayrıca Alexa'nın oda gürültüsüne bakılmaksızın sizi duymasını sağlamak için akıllı ses tanıma ve gürültü iptali için uzak alan mikrofon dizisi kullanır. 8 Nisan'da mağazalara geldiğinde konuşmacı için 201 $ ödemenizi bekleyin.

Satış

Amazon Alexa Dahili, Siyah ile Marshall Acton II Kablosuz Wi-Fi Çok Odalı Akıllı Hoparlör – Yeni

  • Alexa ile şimdi devrim niteliğindeki ses.
  • Parmağınızı kaldırmadan müziğinizi kontrol edin -Şimdi Alexa ile müziğinizi eller serbest olarak çalabilir ve kontrol edebilirsiniz.
  • Dinlemenin sonsuz yolları – Düşünün Bu hoparlör, sahne arkasındaki gezegendeki her şarkıya geçer. Dünyanın tüm müziklerine erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece Alexa'ya sor. Wi-Fi, Bluetooth, RCA veya 3,5 mm girişle bağlayın.
  • Alexa'nın ağır kaldırmayı yapmasına izin ver -Sadece bir roadie gibi, Alexa başka şeyler yapmakla meşgulken ağırlığı taşımak için orada.
  • Acton II Voice ile akıllı evinizi kontrol edin – Alexa özellikli akıllı ev cihazlarınızı kontrol edin.

Marshall Uxbridge Sesi Alexa
Marshall Uxbridge Sesi Alexa

Uxbridge Voice, Marshall'ın mevcut ikonik ev hoparlörleri serisine katılıyor. Tuz ve karabiber perdesi ve ikonik script logosu gibi klasik detaylar, Uxbridge Voice'un sağlam çerçevesini ve sesinizi mükemmelleştirmek için hoparlörün üst panelindeki yeni gitar perdesinden ilham alan rocker düğmelerini süslüyor ”dedi.