Belçika merkezli yazılım ve 3D baskı şirketi Materialize, yeni 3D baskılı eller serbest kapı açıcısından başlayarak COVID-19'un yayılmasını durdurmak istiyor. Planlar herkes için ücretsizdir ve sadece kollarını kullanarak kapıları açabilir veya kapatabilir, böylece tutamaklarla doğrudan temas ihtiyacını ortadan kaldırır. Daha fazla oku iki video ve ek bilgi için.Tasarımı çevrimiçi olarak ücretsiz olarak sunarak, dünyanın her yerinde 3D yazıcılarla birkaç saat içinde yapılabilir. Mevcut kapı kollarına delik delmek veya mevcut kolu değiştirmek zorunda kalmadan takılır. Bu kürek şeklindeki uzatma, basit bir kol hareketi ile tam olarak göründüğü gibi çalışır.

ANYCUBIC Photon S 3D Yazıcı, Çift Z Ekseni Doğrusal Raylı ve Yükseltilmiş UV Modüllü UV LCD Reçine Yazıcı ve Sessiz ve Çevrimdışı Baskı, Yapı Boyutu 4,53 "(L) x 2,56" (W) x 6,49 "(H), Siyah

  • 【Büyük başlangıç ​​3D Yazıcı】: Neredeyse tamamen önceden monte edilmiş olduğundan, kurulumu çok kolaydır, başlamak için tüm uygun araçlarla birlikte gelir ve her köşeyi düzleştirmek yerine tek bir grub vidası gelir. 3D baskıya harika bir giriş.
  • Ra Çift Raylı】: Z yalpalama sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok; Çift Z ekseni rayı yatağı çok kararlı hale getirir, bu harekete yardımcı olur ve yatağın baskı ortasında kaymamasını sağlar; Süper ince ayrıntılara sahip büyük x-y nesneleri için daha iyi seçim.
  • LED Yükseltilmiş LED Dizisi】: UV yükseltmeli aydınlatma ile, baskınızdaki çözünürlüğü ve doğruluğu sınıfındaki diğer herhangi bir 3d yazıcıdan çok daha iyi ve daha sıkı hale getirir. Ciltteki çukur, saç ve giysideki doku ortaya çıkabilir.
  • 【Daha Fazla Fonksiyon】: ①Dokunmatik ekran: Yeni Seviye kullanım deneyimi sunun andSanded Aluminium platformu: yapışmayı büyük ölçüde geliştirin Baskı sırasında daha kararlı hale getirin oÇift hava filtrasyon sistemi: koku farklılığını etkili bir şekilde azaltın ④ CE Sertifikalı Güç Kaynağı
  • 【Foton Sahibi Grubu Facebook: Facebook'ta insanlar olarak çok bilgili ve sorunlara yardım etmeyi çok seviyorum; Herkesin fotonlarından ve fotonlarından en iyi şekilde yararlanmaları için öneri ve tavsiye vermeye istekli.

Kollarla kapıları açarak, ideal olarak manşonlarla kaplanmış riskli teması en aza indirmek için üzerinize düşeni yapın. Evden yazdırmak için ücretsiz bir tasarım dosyası indirin veya yerel 3D baskı fabrikanızdan baskı siparişi verin ”dedi.