fotoğraf kredisi: Nicolas Bigot
İnsanların ve robotların yaklaştığını düşündüğünüzde, genellikle daha kıyamet veya distopik bir bakış açısına sahiptir, ancak nadiren her ikisinin de günlük yaşamın humdrumunda uyumlu bir şekilde var olma olasılığını düşünürüz. Fransa, Brittany'den dijital fotoğrafçı Nicolas Bigot, “The Robot Next Door Project” serisinde ikincisinin nasıl görüneceğini bize göstermek istiyor. Daha fazla oku ek resimler ve bilgiler için.


Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı
Bu yanılsamaları yaratmak için, modeller önce uygun pozlarda ve manzarada yakalanır. Daha sonra, hurda metal veya bulabildiği her şeyi kullanarak fiziksel olarak fotoğrafın mekanik elemanını oluşturur. Bu parçalar, modellerle aynı aydınlatma ve konumda ayrı olarak fotoğraflanır. Son olarak, tüm bunlar burada gördüğünüz fotoğrafları oluşturmak için dijital yazılım kullanılarak birleştirilir.

Satış

LEGO Boost Yaratıcı Araç 17101 Eğlenceli Robot Yapı Seti ve Çocuklar için Eğitim Kodlama Kiti, ödüllü KÖK Öğrenme Oyuncak (847 Parça)

  • Robotları kim sevmez? Çocukları meraklarını geliştirmek için en iyi eğitici STEM oyuncaklarıyla kodlamanın yaratıcı dünyasına tanıtın. Robot oluşturmak, öğrenmek ve programlamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
  • Çocukların 5 harika çok işlevli modele dönüştürebildikleri 847 LEGO parçası içerir. Bilim kurgulamayı ve öğrenmeyi seven 7-12 yaş arası erkekler ve kızlar için en iyi ve en popüler robotik oyuncaklar. Renk, mesafe ve eğim sensörleri gibi en son teknolojiyi kullanın.
  • Robot Vernie'yi dans etmek, Guitar4000'de sallamak, Frankie the Cat'i teşvik etmek, Autobuilder ile etkileşime girmek veya M.T.R.4 (Çok Aletli Rover 4) ile yeni bir keşif yapmak için inşa edin ve kodlayın. IQ artırıcı faaliyetler sınırsız!
  • Ödüllü oyuncak ve çocuklar ve gençler için mükemmel bir hediye. Tüm 5 model için talimatlar ücretsiz LEGO BOOST uygulaması ile birlikte verilir. Amazon Appstore'dan indirin: amazon.com/dp/B075LL7KGB. 6x AAA 1.5V pil gerektirir (dahil değildir).
  • Vernie the Robot, 10 inç (27 cm) boyunda, Guitar4000, 1 inç (5 cm) yüksek, 16 ”(42 cm) uzun ve 5” (15 cm) genişlik, 6 cm'den fazla Frankie Kedi, 10 ”üzeri AutoBuilder (27cm) yüksek, MTR4 4 ”(12cm) yüksek, 9” (23cm) uzun ve 5 ”(14cm) genişlik.

Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı
Robot Yan Kapı

Dijital yaşam ile 'gerçek' yaşam arasındaki ilişkiyi, algı ve görünüm kavramlarını ve bunların türevlerini destekleyen bir paralel çiziyorum. Rol oynayabiliriz, karakter oynayabiliriz, ancak görünüşler yanlış veya yanıltıcı olabilir ”dedi.