“Küçük ve büyük çocuklara yiyecekleriyle oynama izni veren dünyanın ilk ev ve mutfak küçük cihaz aygıtı” olarak lanse edildi! Bu cihaz başlangıçta normal bir Belçika waffle makinesi gibi görünüyor, ancak meyilli pişirildikten sonra küçük yenilebilir LEGO tuğlaları ortaya çıkıyor. Eşsiz pişirme plakası, alt kısımda saplamalar ve üst üste girintileri olan daha küçük ayrı parçalara ayrılmıştır. Daha fazla oku video ve nasıl edinebileceğiniz hakkında bilgi için.Tuğlalar tek, çift ve dört damızlık parça halinde pişirilir, yani bir sonraki yemeğinizi hayal ederken veya nerede olursanız olun çeşitli yenilebilir kreasyonlar oluşturabilirsiniz. Neyse ki, Kickstarter kampanyası zaten finansman hedefine ulaştı ve üretim bu yılın başlarında başlayacak ve ilk sevkiyatlar bu Ağustos ayında başlayacak. Daha fazla bilgi burada.

Darth Vader Waffle makinesi – Sith Lord Waffle – Waffle Demir

  • DARTH VADER WAFFLE MAKER – Darth Vader'ı evde waffle yapın. Hamuru dökün, kapağı indirin ve bilmeden önce tereyağı ve şurup için hazır olan Darth Vader'in kaskı var.
  • 2 FARKLI BOYUTLU WAFFLES YAPIR – Hamuru tüm tabağa dökerek Lord Vader'in kaskının waffle'larını veya daha büyük, 7 "yuvarlak bir waffle'ı oluşturun.
  • EĞLENCELİ MUTFAK DEKOR – Kapaktaki Karanlık Lord ile tehditkar tam renkli tasarım, herhangi bir mutfak manzarasına dram getirecektir.
  • BÜYÜK BİR HEDİYE YAPAR – Darth Vader waffle'ları pop kültürünü kahramanın mutfağına getirmenin mükemmel bir yoludur.
  • DETAYLAR – UL (r) listelenir, yapışmaz, silinerek temizlenen waffle plakaları ile. ABD, Kanada ve Meksika'daki 120v sistemler için tasarlanmıştır.

Hepimiz kahvaltının günün en önemli yemeği olduğunu duyduk. Şimdi de en eğlenceli olabilir. Building Brick Waffle Maker ile hayal edebileceğiniz her şeyi yapın…. Ve sonra yiyip bitirin !, ”