fotoğraf kredisi: Zillers Garage / Mikhail Smolyanov / John Reed
Rusya'nın Moskova kentindeki Zillers Garage'dan Mikhail Smolânovym, bu ultra şık BMW R nineT motosikletinin John Red Design ile işbirliği içinde tasarlanmasına yardımcı oldu. Tüm bisiklet, 1.170cc boksör motorunun yanı sıra tüm mekanik bileşenleri gizlemek için kaplamalara kaplandı, böylece kıyamet için uygun görünen fütüristik görünümlü bir neo-retro kafe yarışçısı ortaya çıktı.Daha fazla okuvideo, ek resimler ve bilgiler için.



Yapı, CAD (bilgisayar destekli tasarım) çizimi olarak başladı ve kroki John Red Design tarafından yapıldıktan sonra Mikhail Smolânovym, süspansiyon kurulumunu daha agresif bir duruş için daha düşük yerden yükseklik olarak değiştirdi. Smolânovym daha sonra havalı süspansiyonu ayarlamak için uzaktan kumandalı düğmelere sahip ön fren ve debriyaj kolları ile kontrolleri değiştirdi.

LEGO Teknik BMW R 1200 GS Adventure 42063 Gelişmiş Yapı Oyuncak

  • Yüksek teknolojili motosikletin otantik bir LEGO Technic kopyasını oluşturun
  • Mavi ve siyah renk şeması, arazi lastikleri ile siyah jant, ön cam ve ayrıntılı bir gösterge paneli ve egzoz içerir
  • 2'si 1 arada model: BMW Motorrad tasarımcılarıyla işbirliği içinde oluşturulan benzersiz bir konsept modeline dönüşür
  • LEGO Teknik bina oyuncakları, yaratıcı bina için tüm LEGO inşaat setleri ile uyumludur
  • BMW R 1200 GS Adventure 7 ”yüksek, 13” uzunluğunda ve 3 ”genişliğindedir. 4 ”yüksek, 11” uzunluğunda ve 7 ”genişliğinde alternatif model ölçümleri

BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı
BMW R9T Zillers Garajı

Egzoz sistemine kadar tüm detaylar el yapımıdır ve bisiklete, görünümü bitirmek için özel çok kollu jantlar ve Brembo frenler takılmıştır. İşlerin teknoloji tarafında, akıllı telefonunuzu şarj etmek için koltuğun altında bir USB soketi bulunan bir depolama alanı var.