İnsan gözleri, etrafımızdaki nesneler tarafından yayılan radyasyon aralığının sadece küçük bir bölümünü veya başka bir deyişle, elektromanyetik spektrumun geniş radyasyon dizisini ve görünür ışığı görebildiğimiz kısmı görebilir. Hubble Uzay Teleskobu, Kartal Bulutsusu'nun Yaratılış Sütunları'nın bu görüntüsünü yakaladı. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Bu görüntüde, sütunlar, toz ve gazı gizleyerek ve kozmik harikanın daha alışılmadık bir görünümünü ortaya çıkaran kızılötesi ışıkta görülür. Herkesin bildiği görüntü, sütunları görünür ışıkta gösterir.

Satış

Celestron – 70mm Seyahat Kapsamı DX – Taşınabilir Refrakter Teleskopu – Tam Kaplamalı Cam Optik – Yeni Başlayanlar İçin İdeal Teleskop – Bonus Astronomi Yazılım Paketi – Digiscoping Smartphone Adaptörü

  • ÜSTÜN OPTİK: Celestron 70mm Seyahat Kapsamı, yüksek kaliteli, tam kaplamalı cam optikler, güçlü bir 70mm objektif lens, hafif bir çerçeve ve hepsini taşımak için özel bir sırt çantası sunar. Sınıfında ve rakiplerine karşı kalitesi eşsizdir.
  • YAKIN GÖRÜNÜM İÇİN GÜÇLÜ GÖZLÜKLER: Astronomi yeni başlayanlar için teleskopumuz, gece ve kara cisimlerinin gece ve kara cisimlerinin düşük ve yüksek güçte görüntülerini sağlayan iki yüksek kaliteli göz merceği (20mm ve 10mm) ile donatılmıştır.
  • BÜYÜK 70MM HEDEF LENS: Refraktör teleskopumuz, çok az ek ağırlık eklerken 50 mm modele kıyasla gelişmiş, daha parlak görüntüler sağlayan geniş 70 mm diyafram objektif lensiyle donatılmıştır. Seyahat Kapsamını ayarlamak ve kullanmak hızlı ve kolaydır.
  • BONUS ÇANTA, TRIPOD, MOON FİLTRE, 2x BARLOW, BLUETOOTH DİYAFRAM, AKILLI ADAPTÖR VE YAZILIM: Son derece taşınabilir ve digiscoping maceralarınız için hazır. Ayrıca, en iyi tüketici puanlı astronomi yazılım programlarından birinin ÜCRETSİZ indirilmesini içerir.
  • Rakipsiz GARANTİ VE MÜŞTERİ DESTEĞİ: 1960 yılından beri Kaliforniya'da bulunan dünyanın 1 numaralı teleskop markasından güvenle satın alın. Ayrıca ABD merkezli uzman ekibimizden iki yıl garanti ve sınırsız teknik desteğe sahip olacaksınız.

Bu eterik görünümde tüm çerçeve parlak yıldızlarla doludur ve sütunların içinde bebek yıldızların oluştuğu ortaya çıkar. Sütunların hayalet ana hatları çok daha hassas görünüyor ve ürkütücü bir mavi pusuna karşı kontrastlanıyor ”dedi.