Apple Card halihazırda halka açık en yenilikçi kredi kartlarından biri olarak kabul edilebilir, ancak tasarımcı Volodymyr Kurbatov bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bunu Apple'ın kendi artırılmış gerçeklik kulaklığını veya gözlüklerini geliştirmek için çalıştığı söylentileriyle birleştirin, bu konsept teknolojiyi mükemmel bir şekilde tamamlayacaktı. Daha fazla oku video gösterimi ve ek bilgi için.Tasarımcı, minimalist bir kullanıcı arayüzünün her zaman daha iyi olduğunu ve fiziksel bir şeyle eşleştirildiğinde artırılmış gerçekliğin daha iyi olduğunu vurgulamak ister. Kukla kullanıcı arayüzünden tamamen memnun değil, ancak nihai hedef etkileşimleri keşfetmekti. Telefonda kaydırarak, sahte Apple Card'ın çok hafif hissettiğini hissettirdi.

Curiscope Virtuali-Tee Eğitim Artırılmış Gerçeklik T-Shirt Çocuk: M (7-8) Mavi

  • ANATOMİ İÇİN EN İYİ BİLİM DERSİNİ DENEYİN. İnsan vücudunu keşfetmenin gerçekten sürükleyici bir yolu için 360 VR videoları ve YENİ kalp atış hızı izleyici ile kan dolaşımına, akciğerlere ve ince bağırsağa dalın.
  • HEYECAN VERİCİ VE EĞİTİM OYUNCAKLARI VE ÖĞRENME KAYNAKLARI. 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 yaş arası çocuklar için mükemmeldir. Tıp ve eğitim profesyonelleri tarafından onaylanmış ve hem ebeveyn hem de öğretmenler tarafından sevilmiştir.
  • BASİT VE KULLANIM EĞLENCE. Birlikte gelen uygulamayı indirin, Virtuali-Tee giymek veya giymek için bir arkadaş olsun. Uygulamayı açın ve Virtuali-Tee cihazınızı işaret. Anatomi uzmanı Hans Glover'ın vücuttaki hayati organlarda size rehberlik edeceği sıcak noktalara tıklayarak vücutla etkileşime geçin. Selfie modunda çalışır ve TV'nize ve projektörünüze aktarılabilir.
  • DAHİL APP APP ALMOST TÜM iOS VE ANDROID CİHAZLARI ile çalışır. Lütfen Virtuali-Tee uygulamasını indirerek veya aşağıdaki desteklenen cihazların tam listesini kontrol ederek uyumluluğu kontrol edin.
  • ÖDÜL KAZANAN. Virtuali-Tee, BUGÜN SHOW'da yer almanın yanı sıra prestijli 2018 Oppenheim Oyuncak Portföyü Altın Mühür Ödülü ve 2018 Altın Anne'nin Seçimi Ödülünün bir alıcısı – “Çocuklar kalabalık, büyülü ve öğrenmeye hazır olduğunda şaşırmayın. ."

Bir kartta bazı finans bilgilerini gösteren çok sayıda demo var. Bir adım daha ileri gitmek ve etkileşimleri bağlam içinde araştırmak istedim ”dedi.