Apple ve XDA’dan Max Weinbach, iPad Pro benzeri düz kenarlarının yanı sıra yerleşik bir LiDAR tarayıcısını onaylayarak iPhone 12 Pro Max 5G CAD render'a sahip olmayı başardı. Şimdilik, Apple, ekran altı Dokunmatik Kimlik sensörü bir olasılık olsa da, biraz daha küçük olsa da Face ID / Gerçek Derinlik kamera çentikini tutuyor gibi görünüyor. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Unutulmaması gereken bir nokta, bu el cihazının ekranının çentik dışında kenara yakın çerçevesiz olduğu anlamına gelen cihazın 'çenesine' uzatılmış olmasıdır. Bu model aynı zamanda ses seviyesini iyileştirmeye yardımcı olan farklı bir hoparlör ızgarası tasarımına sahip gibi görünüyor ve yüksek sesle en az% 10 ila 15'lik bir çarpma sağlıyor. Kenarlardaki anten bantları da 5G bağlantısının geliştirilmesine yardımcı olmak için daha geniştir, SIM kart tepsisi güç düğmesinin hemen yanında değil, ses ayar düğmesinin yanında hareket ettirilmiştir. Akıllı Konektör, klavye gibi aksesuarları doğrudan bağlamanızı sağlar.

Satış

Apple iPhone 11, 128GB, Siyah – Tamamen Kilidi Açıldı (Yenilendi)

  • Tamamen kilitsiz ve istediğiniz herhangi bir taşıyıcıyla uyumlu (örneğin AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon, US-Cellular, Kriket, Metro, vb.).
  • Cihazda kulaklık veya SIM kart yok. Genel olabilecek bir şarj cihazı ve şarj kablosu içerir, bu durumda UL veya Mfi (iPhone için üretilmiştir) Sertifikalı olacaktır.
  • Cihaz kol uzunluğunda tutulduğunda fark edilmeyen minimum kozmetik hasara sahip olup olmadığı kontrol edilir ve garanti edilir.
  • Yeni bir işlevsellik ve önceki kullanıcı kişisel bilgilerinin kaldırılmasını sağlayan tam bir tanılama testini başarıyla geçti.
  • Pil sağlığı için test edilmiş ve minimum% 80 pil kapasitesine sahip olması garanti edilmiştir.