Sıvı ve jel el dezenfektanları sert yüzeyleri dekontamine edebilir, ancak bu ıslak yöntemler kumaşlar üzerinde pek işe yaramaz, yani … kartlarda tam bir yıkama ve kuru olmadıkça. Kalıntı bırakmayan kuru bir yöntem kullanan termik olmayan bir plazma değnek ile onu giyim veya koltuklar gibi mükemmel yumuşak malzemeler haline getirir. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Plazma, hava gibi bir gazın yüksek bir elektrik alanından geçirilmesiyle yapılır. Bu alan elektronları atomlardan ayırır ve molekülleri parçalara ayırır, asanın ucundan çıkan yüklü atomlar ve molekül parçaları oluşturur. Bu plazma daha sonra bakterileri ve virüsleri, oksijen bazlı iyonların karbonu hücre duvarlarından veya protein kılıflarından dışarı çektiği yanmaya benzer bir süreçle yok eder.

Satış

Theefun Gerçek 8 Inç Sihirli Plazma Topu, dokunmatik ve Ses Duyarlı Plazma Lamba Işık, Bulutsusu Küre Küre Yenilik Oyuncak için Süslemeleri / çocuklar / Yatak Odası

  • Dokunmatik Aktif Plazma Küre: Kısmen bilim, kısmen sihir ve eğlenceli! Bu plazma küresi dokunuşunuza cevap verir ve parmak uçlarınızın gittiği her yere ışık ışınları gönderir. Arkadaşlarınızı şaşırtacak ve evin herhangi bir odasına özel bir ortam ekleyeceksiniz.
  • Dokunmaya ve Sese Yanıt Verir: Plazma lambası sadece elektrik ışınlarıyla her dokunuşunuzu takip etmekle kalmaz, aynı zamanda müziğe bile yanıt verir! Eşsiz desenlerde ritmine dönen ve titreşen gerçek bir müzik görselleştiricisi gibidir.
  • Meraklı Bilim Zihnleri İçin Mükemmel: Çocuğunuz her zaman bilim tarafından büyülenen meraklı bir türse, bu sihirli dünya tarafından kesinlikle büyülenecektir. Plazmanın sırlarını hayattan daha büyük ve tamamen güvenli bir şekilde keşfetmelerine yardımcı olun.
  • Herhangi bir odayı renklendirin: Bir akvaryum veya lav lambasından daha iyi! Bu gerçekten eşsiz bir dekor aşırı ısınmıyor ve onu beslemek zorunda değilsiniz. Plazma topunu açmanız yeterlidir ve tüm arkadaşlarınız havalı ve sade atmosferinden etkilenecektir.
  • Heyecan Verici Bir Parti Sürprizi: Herhangi bir partiye anında ekstra eğlence katmanın en iyi yolu nedir? Herkesin bir buzkıran ve konuşma başlatıcısı olarak statik elektrik küre ile etkileşime girmesine izin verin. Ya da müziğin dansını izleyin ve herhangi bir parti ortamına hoş bir ışık efekti ekleyin. Seçim senin!

Bir deterjan, patojenleri yok etmeden önce beş ila on dakika boyunca yüzeye oturmalıdır. Bir plazma ile gaz o kadar yüksek derecede reaktiftir ki, dekontaminasyon için plazma ve yüzey arasında sadece saniyelerle temasa ihtiyacınız vardır. ”Dedi.