1950'lerin sonlarına doğru Westinghouse, her biri 10 $ karşılığında satılan ve 900-2000 feet kareyi kapsayan beş farklı mimar tarafından tasarlanan on altı farklı tamamen elektrikli ev kat planı için promosyon malzemesi sundu. Mimarlar ayrıca ülkenin farklı bölgelerinde model evler tasarlama konusunda da sözleşme imzaladılar. Westinghouse Total Electric Home, 24 Nisan 1960 Pazar günü resmi turlara açıldı. Daha fazla oku video turu ve ek bilgi için.1,604 metre karelik ev, “Açık Yaşam Merkezleri” olarak adlandırılan iki avlu alanına, üç yatak odası, bir oturma odası, eğlence merkezi ve geniş bir açık alanın ortasında yemek hazırlama merkezine sahipti. Ziyaretçiler, Westinghouse'dan geleneksel yöntemleri kullanmak yerine çok sayıda elektrik asistanı olan bir ev yöneticisi olarak düşünmelerini istediği için yerleşik cihazları not etmeleri istendi.

LEGO Fikirler Bir Şişede Gemi 21313 Uzman Yapı Kiti, Birlikte Snap Model Gemi, Koleksiyon Ekran Seti ve Yetişkinler için Oyuncak (962 Parça)

  • Her yaştan inşaatçı bu gelişmiş bina setini tamamlamanın keyfine varacak! Şişedeki ayrıntılı gemi, gururla sergilemek için bir LEGO tuğla standı da içerir. Minyatür model gemileri seven büyük çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir model!
  • Bu uzman model tekne bina seti 962 parça ile inşa edilmiştir ve inşa edilebilir bir mantar ve mum mühür elemanı, kaptan mahalleleri, toplar, direk, karga yuvası, yelkenler ve bayraklar ve isim levhalı bir ekran standı içerir.
  • Bu deniz tahsil yapı oyuncağı, inşaatçıların yaratımlarını gururla gösterebilmeleri için bir ekran standı içerir. Ayrıca setin hayran yaratıcısı ve LEGO tasarımcıları hakkında bir talimat kitapçığıyla birlikte gelir. Inşaatçılar bu minyatür model gemi inşa seveceksiniz.
  • LEGO Ideas Bir Şişe modelinde gemi inşa kiti, yaratıcı bina için tüm LEGO inşaat setleriyle uyumludur.
  • Standdaki şişe 3 ”(10cm) yüksek, 12” (31cm) genişlik ve 3 ”(10cm) derinlikten ölçer, Gemi 3” (8cm) yükseklik, 5 ”(14cm) uzunluk ve 1” (5cm) genişliktedir.