Apple AirPods Pro normalde 249 $ olarak fiyatlandırılır, ancak bir çifti sevk edilen 227.99 $ karşılığında takabilirsiniz (indirim kasada otomatik olarak uygulanır). Standart AirPod'ların aksine, Pro modeli basıncı dengelemek için yenilikçi bir havalandırma sistemi kullanır ve diğer kulak içi tasarımlarda sık görülen rahatsızlığı en aza indirir ve ter / suya dayanıklıdır, bu da onları aktif yaşam tarzları için mükemmel hale getirir. Ürün sayfası. Daha fazla oku video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Apple AirPods Pro

  • Sürükleyici ses için aktif gürültü önleme
  • Çevrenizdeki dünyayı duymak ve bağlantı kurmak için şeffaflık modu
  • Özelleştirilebilir uyum için üç boyut yumuşak, konik silikon uç
  • Ter ve suya dayanıklı
  • Uyarlanabilir EQ, müziği otomatik olarak kulağınızın şekline göre ayarlar

AirPods Pro, her bir kulak ve kulaklık uyumuna sürekli uyum sağlamak için gelişmiş yazılımla birlikte iki mikrofon kullandığından, bunu normal AirPod'lardan ayıran şey Aktif Gürültü Önleme'dir. Bu özellik, kullanıcının dinlediklerine odaklanmasını sağlayan özelleştirilmiş bir gürültü önleme deneyimi sağlamak için arka plan gürültüsünü kaldırır.

Yeni kulak içi AirPods Pro, Uyarlanabilir EQ ile inanılmaz ses çıkarır, esnek kulak uçlarına rahatça sığar ve yenilikçi Aktif Gürültü Önleme ve Şeffaflık moduna sahiptir. Müşterilerin AirPods ailesine bu yeni katkısını seveceğini düşünüyoruz ”diyor Apple’ın Worldwide Marketing kıdemli başkan yardımcısı Phil Schiller.