1 TB WD Black SN750 NVMe PCIe Dahili Oyun SSD, şaşırtıcı hızlı performans sunar ve yalnızca bugün yalnızca 249,99 $ olan yalnızca 134,99 $ fiyatla sunulur. Bu NVMe SSD, oyun bilgisayarlarını veya özel bir PC'yi oluşturmak veya yükseltmek isteyen oyun ve donanım meraklıları için performansı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış dikey olarak entegre edilmiş bir SSD platformuna sahiptir. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgi için.

Mükemmel sıralı okuma (500 GB ve 1 TB model için 3.470 MB / s1'e kadar) ve yazma performansı (1 TB model için 3.000 MB / s1'e kadar) sunar ve yüksek kapasite ile birleştirildiğinde SN750 kullanıcıların erişmesi için gereken süreyi azaltır programlarını ve dosyalarını yükleyebilir, oyun yükleyebilir ve büyük oyunları, 4K / 8K videoları ve diğer veri yoğun içeriği aktarabilirsiniz. Ayrıca, çok iş parçacıklı uygulamaları ve yoğun veri kullanan ortamları yönetmesini sağlayarak, aşırı verim için 515.000 rasgele okuma ve 560.000 rasgele yazma GİB (1 TB model için) sunar.

Daha yoğun, daha uzun süreli oyun oynamak, özellikle yüksek performanslı NVMe SSD'ler için iyi yönetilen termal performans gerektirir. Yeni WD Black SN750 NVMe SSD, dahil edilecek soğutucu seçenekleri ile oyun, dahili pasif soğutma ve oyun modu özellikleri için tasarlanmış bir mimariyle rakipsiz performans sunar. Zorlu oyunculara istedikleri rekabet gücünü kazandırmak için depolama sınırlarını zorladık ”diyor Western Digital pazarlama, veri merkezi ve istemci bilgi işlem başkan yardımcısı Eyal Bek.