80 $ Ödemeyin, SEGA Genesis Mini Konsolunu 49.99 Dolara Gönderin – Yalnızca Bugün – TechEBlogSEGA Genesis Mini konsolu şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi minyatür konsol olarak lanse edildi ve sadece 49,99 $ sevk edildi (4 Haziran gemi tarihi – şimdi fiyatta kilitlenmek için sipariş verin), sadece bugün orijinal olarak 79,99 $. Konsolun en popüler 40 oyununu, iki kablolu kontrol cihazını, bir güç kablosunu, USB adaptörünü ve bir HDMI kablosu Ürün sayfasını içerir. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Sega Genesis Mini – Genesis

  • Bir nesil oyun tanımlayan ikonik SEGA Genesis konsolu kaygan, minyatür bir ünitede geri döner.
  • SEGA Genesis Mini konsolu 42 efsanevi oyunla dolu ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır!
  • Kutu içeriği: Sega Genesis Mini konsol ve 2 kablolu kontrol cihazı, 40 oyun + 2 bonus oyun, güç kablosu ve USB adaptörü ve HDMI kablosu.

Oyunlardan bazıları şunlardır: Yunus Ecco, Castlevania: Bloodlines, Space Harrier 2, Parlayan Kuvvet, Dr. Robotnik'in Ortalama Fasulye Makinesi, Toe Jam & Earl, Comix Zone, Sonic the Hedgehog, Altered Beast, Gunstar Heroes, Earthworm Jim, Castle İllüzyon, Shinobi III, Kontra: Sert Kolordu, Sonic the Hedgehog 2, Illusion Dünyası, Thunder Force III, Süper Fantezi Bölgesi, Öfke 2 Sokakları ve Landstalkers.Source link