NASA’nın Geniş Alan Kızılötesi Araştırma Teleskopu (WFIRST), galaksimizdeki gezegenlerin yanı sıra karanlık enerjinin doğası da dahil olmak üzere güneş sistemimizden gözlemlenebilir evrenin kenarına kadar her şeyi keşfetmek için kızılötesi evrenin eşi benzeri görülmemiş büyük araştırmalarını yapmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca güneş sistemimizin dışındaki gezegenleri, çoğu yıldızın bulunduğu Samanyolu galaksimizin merkezine doğru arayacaktır. Daha fazla oku iki video ve ek bilgi için.WFIRST'in bulguları NASA'nın Kepler ve Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS) görevlerinden alınan sonuçlarla birleştirildiğinde, gökbilimciler çok çeşitli gezegen kitlelerine ve yörüngelerine duyarlı ilk gezegen nüfus sayımını tamamlayabilecek ve bizi keşfetmeye bir adım daha yaklaştıracak bizimkinin ötesinde yaşanabilir Dünya benzeri dünyalar.

Satış

Gskyer Teleskop, 70mm Diyafram 400mm AZ Dağı Astronomik Kırılma Teleskop Çocuklar için Yeni Başlayanlar-Taşıma Çantası ile Seyahat Teleskop, telefon Adaptörü ve Kablosuz Uzaktan

  • Kaliteli Optik: 400mm (f / 5.7) odak uzaklığı ve 70mm diyafram açıklığı, yüksek iletim kaplamalarına sahip tam kaplamalı optik cam mercek çarpıcı görüntüler oluşturur ve gözlerinizi korur. Gökbilimcilerin yıldızları ve ayı keşfetmeleri için mükemmel teleskop.
  • Büyütme: İki değiştirilebilir göz merceği ve bir 3x Barlow lens ile gelin. 3x Barlow lens, her göz merceğinin büyüteç gücünü tizler. İçinde montaj braketi ve artı çizgileri bulunan 5×24 bulucu kapsamı, nesneleri kolayca bulmanızı sağlar.
  • Kablosuz Uzaktan Kumanda: Ücretsiz, dünyanın doğasını ekrandan kolayca keşfetmek ve muhteşem göksel görüntüler çekmek için bir akıllı telefon adaptörü ve bir Kablosuz kamera uzaktan kumandası içerir.
  • Ayarlanabilir Tripod: Bu teleskop, ayarlanabilir alüminyum alaşımlı tripod ve taşıma çantası ile birçok farklı görüntüleme pozisyonuna izin verir, teleskop ve tripod, kolay seyahat ve saklama için çantanın içine sığabilir.
  • Memnuniyet: ömür boyu bakım. Ürün ve hizmet hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Küçük gezegenlerden gelen mikrolensleme sinyalleri nadir ve kısadır, ancak diğer yöntemlerden gelen sinyallerden daha güçlüdür. Milyonda bir etkinlik olduğundan, WFIRST'in düşük kütleli gezegenleri bulmasının anahtarı yüz milyonlarca yıldızı aramaktır ”dedi. NASA'nın Greenbelt'teki Goddard Uzay Uçuş Merkezinde yerçekimi mikrolensing grubuna liderlik eden David Bennett, Maryland.