Üretim Nissan GT-R 50 Italdesign
Dünya çapında 50 adet ile sınırlı olan ve 1.08 milyon dolarlık bir fiyatla satılan 2020 Nissan GT-R 50, Italdesign'ın sadece yenilenmiş bir dış görünüşüne değil, aynı zamanda birkaç motor yükseltmesine de sahip. Çift turboşarjlı 3.8L V6 motor şimdi 710 beygir gücü (NISMO sürümü üzerinde ek 110 beygir gücü) ve 575 lb-ft tork (94 lb-ft artış) üretiyor. Daha fazla oku parçanın bir videosu, ek resimler ve bilgiler için.Diğer yükseltmeler arasında güçlendirilmiş sıralı altı vitesli, çift debriyajlı şanzıman, daha büyük Brembo frenler, ayarlanabilir Bilstein damperler ve arkada 255/35 R21 ve 285/30 R21 ölçülerinde ultra yapışkan Michelin Pilot Süper Spor lastikleri bulunuyor. İlgilenenler için Nissan hala sınırlı sayıda rezervasyon alıyor, ancak hızlı olmanız gerekecek.

LEGO Teknik Dragster 42103 Geri Çekin Yarış Oyuncak Bina Kiti, yeni 2020 (225 Parça)

  • Serin bir Hot Rod'a dönüşen bu 2'si 1 arada LEGO Teknik Dragster geri çekilebilir oyuncak otomobili ile her zaman yarış günü!
  • Çocuklar bir dragster'ın nasıl çalıştığını öğrenebilir, daha sonra kalp pompalama tekerlekleri yapmak için tekerlek çubuğunu kilitleyebilir veya hız rekorunu kazanmaya çalışabilir!
  • Geri çekil ve bırak, gerçekten bu kadar basit; Genç yarışçılar bile yarış gününün heyecanını ve hızını yeniden yaratabilecekler ve Dragster'larını geri çekilebilir bir LEGO Hot Rod'a yeniden inşa edebilecekler!
  • Bu 2'si 1 arada LEGO Teknik araba yarışı oyuncak, hayal gücüne kıvılcım çıkarır, sonsuz yap ve oyna eğlencesi sunar ve bina zorlukları, sıcak çubuklar ve çekme gibi 7 yaşından büyük çocuklar için yaratıcılık dolu bir tatil, doğum günü veya her gün hediye geri oyuncak arabalar
  • Yapıldığında, LEGO Dragster 12 ”(32cm) uzunluğunda, 4” (12cm) yüksekliğinde ve 3 ”(10cm) genişliğinde ölçüm yapar ve bu bina oyuncağını yarış günü rol oynama için doğru boyuta getirir

Üretim Nissan GT-R Italdesign
Üretim Nissan GT-R Italdesign
Üretim Nissan GT-R Italdesign
Üretim Nissan GT-R Italdesign
Üretim Nissan GT-R Italdesign

Bu, herkes için son derece zor haftalardan sonra çok özel bir gündür. Cenevre Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyerinden vazgeçtikten sonra ve COVID-19 nedeniyle üretim faaliyetlerimizin kısmi olarak durdurulmasından sonra, Mayıs ayı başlarında% 100 operatif olarak geri döndük ve ilk otomobillerin teslimatını teyit edebiliriz. planlandığı gibi bu yıl sonu ve 2021 başı. Arabayı 'Tazio Nuvolari' devresinden sunmak tesadüf değil: Farklı pazarlar için araç tipi onayı için gerekli tüm dinamik testleri rutin olarak işlediğimiz yer ve GT-R 50 için olanları sonuçlandırmak üzereyiz, ”Dedi Italdesign CEO'su Jörg Astalosch.