LEGO Super Mario Serisi Güç Paketi
LEGO Group ve Nintendo bugün hayranların seviyelerini yeni şekillerde özelleştirmelerini sağlayan dört yeni Power-Up Paketi sundular. Daha spesifik olmak gerekirse, gardıropu Fire Mario, Pervane Mario, Cat Mario ve Builder Mario takımlarını içerecek şekilde genişletildi. Fire Mario ile ünlü tesisatçı, Fire Attack gücünü kazanarak düşmanlara saldırmayı ve ekstra para toplamayı kolaylaştırır. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.Pervane paketi, oyuncular Mario'yu bu takım elbise giydiğinde ve jetonları denemek ve kazanmak için 'uçmasını' sağladığında sesleri tetikler. Kedi paketi, Mario'nun meowing ve mırıldanmaya başlamasına izin verirken, ona dikey engelleri geçmesi ve para toplaması için özel bir güç verir. Son olarak, Builder paketi, oyuncuların oluşturdukları derste LEGO tuğlalarında sert durmasını sağlayarak dijital paralar kazanmalarını sağlar. Bunların hepsi 1 Ağustos'ta mağazalara vuracak ve her biri $ 9.99 USD olacak.

LEGO Süper Mario Mario Starter Kursu 71360 Yapı Kiti ile Maceraları, Çocuklar için yaratıcı Hediye Oyuncak, Mario, Bowser Jr. ve Goomba Figürleri, yeni 2020 (231 Parça)

  • Hayranlar, LEGO Mario figürüyle farklı etkileşimler için 7 aksiyon tuğlasına sahip Mario Starter Course (71360) ile bu Maceralarla eğlence dolu LEGO Süper Mario evrenini keşfetmeye başlayabilirler.
  • LEGO Mario, renk sensörlerinin yanı sıra hareket için 100'den fazla farklı tepki göstermek için gözlerinde, ağzında ve karnında LCD ekranlara sahiptir; Video oyunundan ikonik sesler ve müzik çalan bir hoparlör de dahildir
  • Bu süper oyuncak oyun setinde LEGO Mario, LEGO tuğlaları, bulut platformları, Soru Bloğu aracılığıyla Start Pipe'dan Goal Pole'a koşup atlarken sanal paraları toplar ve Goomba figürü ve Bowser Jr ile çatışır.
  • Bu 231 parçalı, toplanabilir LEGO oyuncak oyun seti, kendi yollarını inşa edip oynayabilen ve çok yaratıcı eğlenirken problemleri çözmeyi öğrenebilen 6 yaşından büyük çocuklar için serin bir doğum günü veya tatil hediyesi yapar
  • LEGO Mario figürü, 2 x AAA pil (dahil değildir) ile güçlendirilmiştir ve oyuncuların yaratıcılık için anında geri bildirim ve ödül aldığı yüksek etkileşimli bir oyun deneyimi sunar

LEGO Super Mario Serisi Güç Paketi
LEGO Super Mario Serisi Güç Paketi
LEGO Super Mario Serisi Güç Paketi
LEGO Super Mario Serisi Güç Paketi

Takım elbise ile oynamak için, hayranların Mario Starter Kursu (71360) ile Maceralarda yer alan LEGO Mario figürüne ihtiyacı olacak. Power-Up Paketleri için pil gerektirmez, sadece güç vermek için LEGO Mario'yu giyin, ”dedi LEGO.