Çelik halatı nasıl sıkıştırıp birleştirdiklerini hiç merak ettiniz mi? Eğer öyleyse, bunun büyük olasılıkla bir SAHM ek yeri dövme makinesi olduğunu bilmekten memnuniyet duyarız. “Swage” terimi, “dekoratif oluk” veya “süs kalıplama” anlamına gelen Eski Fransız terimi souage'den türemiştir. Başlangıçta demirciler tarafından, sadece bir çekiçle yapmak için çok karmaşık olan farklı şekillerde metal oluşturmak için kullanılan aletlerdi. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.

Dövme makineleri, yukarıda gördüğünüz gibi, esas olarak metali çeşitli şekillerde şekillendirmek, estetiğini veya istenen bir amaca uygunluğunu arttırmak için kullanılır. Almanya merkezli SAHM, temel bir el presinden 4.000 ton kapasiteli otomatik bir swager'a kadar uzanan bir dizi dövme makinesine sahiptir.

Satış

ANYCUBIC Foton UV LCD 3D Yazıcı 2.8 '' Akıllı Dokunmatik Renkli Ekran ile Birleştirilmiş Yenilik Off-line Baskı 4.53 "(L) x 2.56" (W) x 6.1 "(H) Baskı Boyutu (Foton)

  • ◆ KULLANIMI KOLAY ◆ : Kolay kurulum, tesviye bir esinti oldu. Yazılımın kullanımı nispeten basittir. Sadece 4 ayar FDM yazıcıya göre ayarlamak için çok daha az ayar.
  • ◆ İNANILMAZ ÇÖZÜNÜRLÜK ◆ tiny Küçük parçaları FDM yazıcıdan daha hassas, daha pürüzsüz ayrıntı ve kalitede yapın.
  • ◆ HIZLI DENİZCİLİK ◆: Bir yapı plakası üzerindeki birden fazla model yapım süresine katkıda bulunmaz. Daha büyük bir minyatür yaklaşık 2-3 saat, bir kerede 6 aynı 2-3 saat sürer.
  • ◆ ENDÜSTRİYEL KALİTE All: Tüm yüzler mükemmel bir saten cilaya sahiptir. Eğriler, pahlar veya eğimler kusursuzdur. Tüm mavi bitler ve tüm kırmızı düğmeler eloksallıdır.
  • ◆ SATIŞ SONRASI HİZMET ◆: Tüm ANYCUBIC 3D yazıcılar ömür boyu teknik destek ile desteklenir; Ürün çalışması veya yazılımı ile ilgili herhangi bir sorunuz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.