Amazon Oyun Stüdyoları
Son olarak, aylarca bekledikten sonra, Amazon Game Studios, ücretsiz, rekabetçi bir takım tabanlı shooter oyunu olan Crucible'ı resmen yayınladı. Lansmanda 10 avcı, çift alev atıcısı kullanan eski bir kaynakçı olan Summer ve bir robot botanikçisi olan Bugg arasından seçim yapabilirsiniz. Her avcı kendi benzersiz silahlarının yanı sıra yeteneklerine sahiptir ve rakipler yenildiğinde, seviye atlar, güç kazanırken yeteneklerini de geliştirir. Daha fazla oku oyunu indirmek için bir bağlantı ile birlikte erken bir inceleme için.8 haftalık Sezon Öncesi bugün başlar ve bu süre zarfında oyuncular oyunu öğrenebilir, en sevdikleri avcıları oynayarak beceri keşfedebilir ve geliştirebilirler. Ayrıca, 2 Haziran'a kadar Crucible'a giriş yapan oyuncular, oyun içi hesaplarına yatırılan, deriler ve ifadeler gibi kozmetik oyun içi öğelerle değiştirilebilen 1.000 Kredi'nin erken bir alıcı hediye alacaklar. Sayfayı buraya aktarın.

Razer Blade 15 Dizüstü Oyun Bilgisayarı 2020: Intel Core i7-10750H 6 Çekirdekli, NVIDIA GeForce RTX 2060, 15.6 "FHD 1080p 144Hz, 16GB RAM, 512GB SSD, CNC Alüminyum, Chroma RGB Aydınlatma, Thunderbolt 3, Siyah

  • Daha fazla güç. 10.Nesil Intel Core i7-10750H işlemci, 5 0GHz Max Turbo ve 6 çekirdeğe kadar üstün performans sunar.
  • Işın İzleme: NVIDIA GeForce RTX 2060, NVIDIA Turing GPU mimarisi tarafından desteklenmektedir ve görsel olarak en yoğun oyunlara sinematik kalitede görüntü kazandırır.
  • Daha Fazla Çerçeve: Hızlı 144Hz 15 ile eşleştirilen inanılmaz performans. 6 "Full HD ince çerçeve ekran, kazancı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  • İnce ve Kompakt: CNC alüminyum yekpare gövde, mümkün olan en kompakt ayak izinde inanılmaz bir performans sergilerken, son derece dayanıklı ve sadece 0,78 inç inceliğe sahiptir.
  • Bağlanmaya Hazır: Masaüstü sınıfı bir deneyim için Wi-Fi 6, Gigabit Ethernet, Thunderbolt 3, USB Tip A ve Tip C bağlantı noktaları ve HDMI ile tam yüklü

Crucible'ı ayıran bir şey, karakterlerindeki çeşitliliktir. Orada herkes için bir şey var. Her karakter oyuna farklı yaklaşır ve diğer avcılara karşı benzersiz bir şekilde eşleşir. Bu dünyaya yepyeni bir strateji ve rekabet düzeyi getiriyor, ”diyor Twitch yaratıcısı Bartonolog.

[Kaynak]