Jay Leno Elon Misk Cybertruck
27 Mayıs Çarşamba günü CNBC'de 10P ET'de yayınlanacak olan "Jay Leno’nun Garajı" nın yakında yayınlanacak olan Jay Leno, Tesla Cybertruck'u Elon Musk'tan başka bir sürücüye götürecek. Bu segment hakkında çok fazla bilgi açıklanmadı, ancak tüm bölümde Elon Musk'un kamyonu Los Angeles'taki Boring Company tünellerinden birine götürdüğünü biliyoruz. Daha fazla oku önizleme ve ek bilgi için.Dikkat edilmesi gereken bir nokta, Elon'un Cybertruck'un yolunu yasal hale getirmek için biraz daha küçük olacağından bahsettiğidir. Parlak tarafta, bu araç artık standart bir garaja sığabilecek. Daha spesifik olmak gerekirse, prototip versiyonundan kabaca yüzde 3 daha küçük olacak, ancak kabinin boyutunu sadece yüzde 1,5 oranında etkileyecek.

LEGO Teknik Araba Transporter 42098 Oyuncak Kamyon ve Römork Yapı Seti ile Mavi Araba, Erkek ve Kız için en iyi Mühendislik ve KÖK Oyuncak (2493 Parça)

  • Genç LEGO inşaatçıları, bir dizi gerçekçi özellik ve işlev içeren bu 2'si 1 arada LEGO Teknik Araba Taşıyıcı oyuncağı ile inşa edip oynarken mühendislik, kuvvet ve hareketin temellerine tanıtıldı!
  • Çocuklar için bu havalı kamyon, üst ve alt seviyelere sorunsuz navigasyon için ayarlanabilir araba güverteleri, araç kilitleri ve eğimli bir sürücü kabini, ayrıca çalışan direksiyon ve V8 pistonlu bir araba ile birlikte geliyor.
  • LEGO Teknik Kamyon ve Şov Otomobilleri modeline dönüşen bu 2,493 parçalı 2'si 1 arada LEGO Teknik Araba Taşıyıcı ile çocuklar gerçek hayattaki mekanik makinelerin yapı taşlarını keşfettiklerinde iki kat daha eğlenceli oluyor.
  • Bu 11+ yaş için LEGO Technic 42098 Araba Taşıyıcı oyuncak, LEGO Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1 ile uyumludur ve LEGO Technic sistemini bilen inşaatçılar için idealdir.
  • LEGO Teknik Araba Taşıyıcısı, 8 ”(22cm) yüksekliğinde, 33” (86cm) uzunluğunda ve 5 ”(13cm) genişliğinde ve 8” (3cm) yüksekliğinde 10 ”(10”) ölçülerinde saatlerce oyun ve tasarım keşfi sunar. 27cm) uzunluğunda ve 4 ”(12cm) genişliğinde.

Ben muazzam bir hayranım. Tesla Cybertruck'u sürdük ve tünel yapan sıkıcı bir makine aldı. (Elon Musk), 'Bir tünel görmek istiyor musun?' Diyor, (Cybertruck'u) tünele sürüyor, her iki tarafta birkaç çeyrek inç aldık ve yerin altında 60 ayak parmağımız var. Tünelin ucuna ulaşıyoruz ve bir asansör var, bu yüzden asansöre biniyoruz ve 6 veya 7 masal yukarı çıkıyoruz ve El Segundo'daki bir adamın bahçesinde bulunabiliriz, ”dedi Jay Leno.