Nintendo Switch Joy-Con Drift Dokunmatik Yüzey
fotoğraf kredisi: Matteo Pisani
Matteo Pisani, Nintendo Switch'teki korkunç Joy-Con sürüklenme sorununu yaşamayacak kadar şanslıydı, ancak yine de akıllıca bir çözüm bulmak istiyordu. Böylece, Joy-Con'u tamamen kaldırdı ve yerine bir touchpad koydu. Doğru, Matteo şeffaf yeşil bir Joy-Con muhafazası ile başladı ve daha sonra dijital bir potansiyometre, özel 3D baskılı bir muhafazaya yerleştirilmiş kapasitif bir dokunmatik yüzey ve dijital sinyalleri dokunmatik yüzeyden analoga çevirmek için bir Arduino Pro Mini ile yükseltildi. joystick, Switch'in beklediğini gösterir. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Bitmiş proje Nintendo’nun OEM donanımı kadar estetik olarak hoş olmasa da, dokunmatik yüzeyin dairesel tasarımı dokunsal sınırlar sağlıyor, böylece parmağınız kenarlara geldiğinde hissedebilirsiniz. Bu, sanal ekran kontrollerini kullandığınızda farklı olarak yanlışlıkla aralık dışına çıkmayacağı anlamına gelir.

Satış

(2020 Yükseltilmiş Versiyonu) Kablosuz Anahtarı Pro Denetleyici, KUTIME Nintendo Anahtarı Denetleyicisi Anahtarı Uzaktan Gamepad Joystick

  • G OYUN SÜRESİ İÇİN MEVCUT】: Dahili 500mAh lityum pil, 5H tam şarjdan sonra kullanılabilir, pakette verilen şarj kablosunu kullanın, şarj süresi 2-3 saattir, şarj sırasında gösterge ışığı yanar, şarj durumu bir bakışta açıktır.
  • 【GELİŞMİŞ FONKSİYON DENEYİMİ analog: Çift analog joystick ve genişletilmiş tetikleyicilerle, giriş gecikmesi yok, duyarlı kontroller ve düğmeler kombinasyonları serbest bırakabilir ve saniyede kombinasyon sayısı 8/12/20 olarak ayarlanabilir. Titreşim frekansı zayıf / orta / güçlü üçüncü vites ayarına ayrılmıştır.
  • 【YÜKSEK UYUMLULUK】 Kablosuz switch pro denetleyicisi Nintendo oyunları için mükemmeldir. Zelda, Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey ve benzeri efsaneleri gibi.
  • 【ERGONOMİK TASARIM】 Bu nintendo switch pro denetleyicisi hafif, ergonomik, rahat ve şıktır ve oyun oynamak daha rahattır. Aynı anda 4 kişiyi oyun oynamak için destekler, aile eğlencesi ve partiler için idealdir.
  • 【BLUETOOTH BAĞLANTISI】 Bu Nintendo Switch Controller kablosuzdur ve Bluetooth (Bluetooth V2) üzerinden Switch konsolu ile kolayca eşleştirilebilir. 1 hızlı ve istikrarlı 10M içinde anahtar konsolu ile bağlı (engelsiz çevre). Biz 30 gün iade sağlamak, 1 Yıl ve ömür boyu teknik destek.

İşleri daha ciddiye almak: Planlarımda, yaklaşık 19 x 16 x 4 mm inçlik Analog Joystick küçük kutu yerine doğrudan Joy-Con denetleyicisinin içine sığabilecek daha küçük bir PCB oluşturmak için tüm devreyi minyatürize etme fikri var. boyut, ”dedi Matteo.