Amazon’un tamamen yeni Kindle'ı artık ön ışıklı daha keskin bir ekrana sahip ve 59,99 $ 'dan, bugün sadece 89,99 $' a gönderilebiliyor. Bu e-okuyucunun ayarlanabilir ön ışığı, doğrudan güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okunan parlamayan dokunmatik ekran sayesinde içeride veya dışarıda ve günün daha fazla saatinde okumanızı sağlar. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgi için.

Satış

Yepyeni Kindle – Şimdi Dahili Ön Işık ile – Siyah – Özel Teklifler Dahil

  • Ayarlanabilir ön ışık, iç ve dış mekanlarda, gece ve gündüz saatlerce rahatça okumanızı sağlar.
  • Doğrudan güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okunan 167 ppi parlamayan bir ekranla okuma için tasarlandı.
  • Dikkat dağıtıcı olmadan okuyun. Sayfadan hiç ayrılmadan pasajları vurgulayın, tanımlara bakın, kelimeleri çevirin ve metin boyutunu ayarlayın.
  • Milyonlarca kitap, gazete ve sesli kitap arasından seçim yapın. Kindle binlerce kitaplık bulundurur, böylece kütüphanenizi yanınıza alabilirsiniz.
  • Prime Reading ile, Prime üyeleri binden fazla başlığa sınırsız erişim ile ücretsiz okurlar.

Kullanıcılar harika okumalar ve Kindle münhasırları bulabilirken, Prime üyeleri binden fazla kitap, dergi ve diğer başlıklara sınırsız erişim elde eder. Ya da yeterince okuyamıyorsanız, bir milyondan fazla başlık ve binlerce sesli kitap önyükleme sunan Kindle Unlimited var. Kindle'ın yanında değil misin? Yerinizi kaybetmeden Kindle'dan Kindle uygulamasına geçmek için Whispersync'i Wi-Fi üzerinden kullanın.