fotoğraf kredisi: Hassell Stüdyosu
Bir grup özerk robot tarafından inşa edilmişse, yer üstü bir Mars habitatının nasıl görünebileceğini hiç merak ettiniz mi? Öyleyse, Hassell Studio bize NASA’nın uluslararası 3D Baskılı Habitat Mücadelesine de girilen teklifini gösteriyor. Ekip, Eckersley O’Callaghan'da (EOC) yapısal mühendislerle ortaklık yaptı ve yerel Mars rejiminden yapılmış bir dış kabuktan oluşuyor. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.

Bu mermiler, keşif ekipleri iç mekanı inşa etmek için gelmeden önce otonom robotlar veya Mars'ta yaşam için gereken her şeye sahip bir dizi şişme 'kapsül' inşa edilecekti. Amaçları, astronotların uzay araştırmaları tarihinin en önemli çalışmasını gerçekleştirebileceği bir ev haline getirerek mekan tasarımına daha insani bir unsur getirmekti.

Satış

ANYCUBIC Foton UV LCD 3D Yazıcı 2.8 '' Akıllı Dokunmatik Renkli Ekran ile Birleştirilmiş Yenilik Off-line Baskı 4.53 "(L) x 2.56" (W) x 6.1 "(H) Baskı Boyutu (Foton)

  • ◆ KULLANIMI KOLAY ◆ : Kolay kurulum, tesviye bir esinti oldu. Yazılımın kullanımı nispeten basittir. Sadece 4 ayar FDM yazıcıya göre ayarlamak için çok daha az ayar.
  • ◆ İNANILMAZ ÇÖZÜNÜRLÜK ◆ tiny Küçük parçaları FDM yazıcıdan daha hassas, daha pürüzsüz ayrıntı ve kalitede yapın.
  • ◆ HIZLI DENİZCİLİK ◆: Bir yapı plakası üzerindeki birden fazla model yapım süresine katkıda bulunmaz. Daha büyük bir minyatür yaklaşık 2-3 saat, bir kerede 6 aynı 2-3 saat sürer.
  • ◆ ENDÜSTRİYEL KALİTE All: Tüm yüzler mükemmel bir saten cilaya sahiptir. Eğriler, pahlar veya eğimler kusursuzdur. Tüm mavi bitler ve tüm kırmızı düğmeler eloksallıdır.
  • ◆ SATIŞ SONRASI HİZMET ◆: Tüm ANYCUBIC 3D yazıcılar ömür boyu teknik destek ile desteklenir; Ürün çalışması veya yazılımı ile ilgili herhangi bir sorunuz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

3D Baskılı Mars Habitat Otonom Robotu
3D Baskılı Mars Habitat Otonom Robotu