Bazıları, geçen Mayıs ayında tanıtılan taşınabilir bir oyun konsolu olan Playdate by Panic'i duymuş olabilir, ancak şu ana kadar yeni bir şey olmadı. Özetlemek gerekirse, siyah-beyaz 1-bit ekran, dört yönlü yönlendirme pedi, iki oyun düğmesi ve yanda mekanik bir krank bulunuyor. Bir oyun geliştiricisi olan Nic Magnier, klasik kimliğe sahip yazılım yazılımı DOOM'u, elle kranklı bir chaingun ile birlikte konsola taşımayı başardı. Daha fazla oku video ve ek bilgiler için.Oyunun ne kadar iyi çalışmasına rağmen, Magnier'in oyunu taşımak için çok uzun sürmedi, Chocolate Doom'un gömülü cihazlar çatalını kullanarak sadece 15 saat ve 1 hafta. Playdate'in Keskin Bellek LCD'sinde, yenilenmeye gerek kalmadan durumunu (siyah / beyaz) hatırlayabilen ve daha hızlı yenileme ve daha düşük güç kullanımı sağlayan bireysel pikseller bulunur. Ayrıca, 170 ° geniş görüntüleme açısı sunarken görüş kenarındaki karanlıktan en parlak güneş ışığına kadar her ışıkta görüntülenebilir.

DREAMHAX RG350 El Oyun Konsolu ile 3.5 Inç IPS Ekran Preload 10000 Oyunları Opendingux Sistemi, 4770 Çift 1 GHz / DDR2 512 M / 16G + 32G ile Video Oyunları, Çocuklar için Gameboy Hediyeler (Gri)

  • 10000 【ÜCRETSİZ 10000 OYUN 10000 Tüm orijinal ve tekrar olmayan 10000 klasik oyun inşa. Opendingux Sistemi, İlgili formatta emülatör ve oyunlar ekleyebilir. PS1, CPS1, CPS2, FBA, NEOGEO, NEOGEO POCKET, GBA, GBC, GB, FC / NES, SFC / SNES, MD, SMS, GG, PCE, WSC, Transplant Oyunları vb. 20 çeşit oyun formatını mükemmel bir şekilde destekleyin.
  • IN 【3,5 İNÇ IPS EKRAN】 3,5 inç Yüksek çözünürlüklü IPS Ekran, çok net ekran. Temperli cam, çizilmez ve düşmeye karşı korumalı çift koruma, heyecan verici oyun deneyimi ve daha iyi göz koruması sağlar.
  • 【【2500MAH YÜKSEK KAPASİTELİ PİL】 Ultra uzun bekleme süresi ve pil ömrü için dahili 2500mAh yüksek kapasiteli lityum pil. 6 saate kadar oyun oynama desteği. USB Type-C kablosu ile hızlı şarjı destekleyin. Bir seyahat veya uzun bir yolculuk sırasında size çok fazla neşe ve mutluluk getirir.
  • ERS 【ÇOK YÖNLÜ KONSOL】 Sadece bir oyun konsolu değil, aynı zamanda bir müzik çalar, video oynatıcı, fotoğraf görüntüleyici, e-kitap okuyucu … PC'ye şarj veya veri aktarımı için USB C Tipi kablo ile bağlanabilir, desteklenen Win2000 / Vista / XP / Win7 / Win8 / Win10
  • 【【YÜKSEK KALİTE MALZEMESİ】 L1 / L2 / R1 / R2 Tuşları, düğme ömrünü 3 kat ve bir milyon kez artırmak için OMRON FRETTING Düğmesini kullanır. İlham verici ses efektlerine sahip yerleşik İKİ hoparlör. Kasa için benzersiz yüksek kaliteli yarı saydam malzeme. Çocuklar için en iyi doğum günü hediyesi. 30 gün içinde% 100 memnuniyet ve koşulsuz iade garantisi veriyoruz. Lütfen satın almaktan çekinmeyin!

(Kaynak)