fotoğraf kredisi: LB Performansı
Liberty Walk, tuhaf vücut kitleriyle bilinir, bu nedenle yeni 2020 Toyota GR Supra için son tekliflerinin bu geleneği sürdürmesi şaşırtıcı değildir. Ne yazık ki, tüm kit sizi fiberglas versiyonu için en az 14.850 $ veya karbon fiber bitleri ile 15.950 $ geri alacak. Biraz daha özelleştirmek isterseniz, ön cama yakın havalandırmalı yeni bir başlık eklemek fiberglasta toplam 17.930 $ veya karbon fiber sürümü için 19.030 $ 'a yükseliyor. Daha fazla oku ek resimler için.


Liberty Yürüyüşü Toyota GR Supra
Liberty Yürüyüşü Toyota GR Supra
Liberty Yürüyüşü Toyota GR Supra
Yeni bir Toyota Supra istiyorsanız ve zaten bir tane yoksa, 2021 model yılını almanızı öneririz, çünkü turboşarjlı 3.0 litrelik sıralı altı sıralı 382 beygir gücü ve 368 pound-feet tork üretiyor. Sadece 335. Bu, sadece 3,9 saniyede 0-60 mil / saat hıza çıkabileceği anlamına geliyor ve bu, tüm yükseltilmiş süspansiyon, hidrolik direksiyon, 8,8 inç bilgi-eğlence sistemi ve aktif diferansiyel bileşenleri içermiyor.

Lego hız şampiyonu 76895 ferrari f8 tributo oyuncak arabalar çocuklar için, yapı kiti featuring minifigure, yeni 2020 (275 parça)

  • Zekice detaylandırılmış Ferrari F8 Tributo'ya sahip bu muhteşem oyuncak oyun seti, LEGO kopya model arabaları inşa etme ve bunları kendi yarışlarını sahne almak için kullanma tutkusu olanlar için ideal bir hediye
  • Bir Ferrari F8 Tributo modelinin bir bina kitini ve 1 tahsil Ferrari yarış sürücüsü minifigürünü içerir
  • Süper hızlı Ferrari F8 Tributo'nun araba oyuncak kopyasını inşa etmek için ilk fırsat, çocukların evlerinde gösterebilecekleri veya arkadaşlarıyla heyecan verici yarışlar yapmak için kullanabilecekleri!
  • Bu LEGO Hız Şampiyonları Ferrari model araç kiti, sonsuz yap ve oyna yarış eğlencesi sunar ve Ferraris, model arabalar, yarış arabaları ve yarış oyuncaklarını seven 8 yaşından büyük çocuklar için aksiyon dolu bir tatil, doğum günü veya her gün hediye eder
  • Ferrari F8 Tributo, 1 ”(4cm) yüksek, 5” (15cm) uzunluğunda ve 3 ”(8cm) genişliktedir: 2020 LEGO Hız Şampiyonlarının tamamı% 25 daha büyüktür, yani oyuncak model arabalar gerçek hayat versiyonlarını her zamankinden daha iyi yansıtır önce!