Otomobil meraklıları zaten Ferrari SF90 Stradale'ın şirketin ilk PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) olduğunu ve bir doozy olduğunu biliyor. Yaklaşık 1000 hp'lik bir kombine çıkış için üç elektrik motoruyla eşleştirilmiş, 769 hp ve 590 lb-ft tork üreten orta monteli ikiz turbo şarjlı V8 motoruna sahiptir. Aynı zamanda 2,5 saniyenin altında 0-60 mil hızlanma iddiası ve sadece 6,7 saniyelik 0-124 mil sürat koşulu ile en güçlü Ferrari yol otomobili. Daha fazla oku iki video, ek resimler ve bilgiler için.
Teknoloji tarafında, SF90 16 inç, full HD, serbest biçimli kavisli bir ekranla vurgulanan dijital bir gösterge panosu ve sürücü arayüzü sunuyor. Ekran dokunmatik kontrol bölmeleriyle çevrilidir – sağ bölme HVAC işlevlerini ayarlar ve sol bölme ışıklar / dış aynalar içindir. Hepsi bu kadar değil, bir baş üstü ekran, teknik bilgileri ön cama yansıtıyor.

LEGO Hız Şampiyonlar 76895 Ferrari F8 Tributo Oyuncak Arabalar Çocuklar için, yapı Kiti Featuring Minifigure, yeni 2020 (275 Parça)

  • Zekice detaylandırılmış Ferrari F8 Tributo'ya sahip bu muhteşem oyuncak oyun seti, LEGO çoğaltma model arabaları yapma ve bunları kendi yarışlarını sahneye koymak için kullanma tutkusu olanlar için ideal bir hediye
  • Bir Ferrari F8 Tributo modelinin bir bina kitini ve 1 tahsil Ferrari yarış sürücüsü minifigürünü içerir
  • Süper hızlı Ferrari F8 Tributo'nun araba oyuncak kopyasını inşa etmek için ilk fırsat, çocukların evlerinde gösterebilecekleri veya arkadaşlarıyla heyecan verici yarışlar yapmak için kullanabilecekleri!
  • Bu LEGO Hız Şampiyonları Ferrari model araç kiti, sonsuz yap ve oyna yarış eğlencesi sunar ve Ferraris, model arabalar, yarış arabaları ve yarış oyuncaklarını seven 8 yaşından büyük çocuklar için aksiyon dolu bir tatil, doğum günü veya her gün hediye eder
  • Ferrari F8 Tributo, 1 ”(4cm) yüksek, 5” (15cm) uzunluğunda ve 3 ”(8cm) genişliktedir: 2020 LEGO Hız Şampiyonlarının tamamı% 25 daha büyüktür, yani oyuncak model arabalar gerçek hayat versiyonlarını her zamankinden daha iyi yansıtır önce!

Ferrari SF90 Stradale Powerslide Hızlandırma
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Hızlandırma
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Hızlandırma
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Hızlandırma
Ferrari SF90 Stradale Powerslide Hızlandırma

Yolda, işler 488 Pista'dan daha hızlı gerçekleşiyor. Boynunu ve tepkilerini eğit. Köşelerden çok daha hızlı geçebilirsiniz, ”dedi test sürücüsü Raffaele de Simone.