2020 model yılı için Dodge Charger Hellcat, geliştirilmiş bir lastik / süspansiyon paketine uyum sağlamak için standart olarak “geniş gövdeli” olarak gelir. Fabrika formunda, 707 beygir gücü ve 650 lb-ft tork üreten süper şarjlı 6.2 litrelik V8 motorla donatılmıştır. Bununla birlikte, Hennessey Performance, çıktıyı 1.012 beygir gücüne ve 969 lb-ft torka yükselten bir performans paketi sunmaya karar verdi. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.Bazı yükseltmeler, 2.65L süperşarj sistemi, yüksek akışlı hava endüksiyon sistemi, paslanmaz çelik uzun boru başlıkları, yüksek akışlı süper şarj baypas valfi, yükseltilmiş yüksek akışlı yakıt enjektörleri, HPE motor yönetimi ve şasi dinamo kalibrasyonunu içerir. Tüm bunlar, artık sadece 2,8 saniyede 60 mil / saat vurabileceği ve 141 mil / saatte sadece 9,9 saniyede çeyrek mil boyunca alev alabileceği anlamına geliyor.

RC Araba, SPESXFUN 2020 Yeni 1/16 Ölçekli Yüksek Hızlı Uzaktan Kumanda Araba, 2.4 Ghz Off Road RC Kamyonlar ile Iki Şarj Edilebilir Piller, tüm Yetişkinler ve Çocuklar için elektrikli Oyuncak Araba

  • ÜSTÜN HIZ RC ARABA: 2,4 GHz radyo kontrol sistemi ile SPESXFUN 2019 Güncelleme RC araba size özel bir sürüş deneyimi getirecek. 1/16 ölçeği onu daha gerçekçi ve etkileyici kılar. İki güçlü dahili motorla, her zaman çalışmaya hazırdır. Hız, otomobil yarışını diğerlerinden daha hızlı yapan 15-25 KM / H'ye kadar ulaşır.
  • YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER: Profesyonel teknisyenlerimizin titiz araştırmaları ve keşifleri sayesinde, bu yarış otomobili benzersiz bir tarzda sunulmaktadır. Yapı şasiyi, kokpiti, amortisörleri içerir ve motorlar Süper güçlüdür. Darbeye dayanıklı yaylarla bağlanan dört büyük kaymayı önleyici tekerlek son derece kararlıdır.
  • EŞSİZ DIŞ TASARIM: Gelişmiş teknoloji tanıtılan araç gövdesi, daha güvenli ve daha sağlıklı olan yüksek kaliteli ABS plastik ve metal malzemelerden yapılmıştır. Yüzeyde sağlıklı boya sprey malzemeleri kullanılır, nem geçirmez ve asla solmaz. Araba aküleri daha dayanıklı olan Ni-MH'den yapılmıştır.
  • UZUN PİL ÖMRÜ: İki şarj edilebilir pil takımı ile donatılmış, diğer normal oyuncak arabalardan daha dayanıklıdır. Yükseltilmiş pil nedeniyle, her pil paketi yaklaşık 20-30 dakika aralıksız kullanılabilir, bu da daha uzun eğlence performansı sağlar. Araçla birlikte verilen USB hattı şarj etmek için daha fazla kolaylık sunar.
  • GERÇEK YARIŞ DENEYİMİ: Kızılötesi uzaktan kumanda ile yönleri ve mesafeleri esnek ve rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Araç ileri veya geri gidebilir ve sola veya sağa dönebilir. SPESXFUN RC araba bir çocuk otomotiv teknolojisi alanını keşfetmek için getirmek için mükemmel bir oyuncak. Çocuğunuzun beyin gelişimine yardımcı olmak için harika bir hediye.

HPE1000 Dodge Şarj Cihazı Hellcat Widebody Hennessey Performansı
HPE1000 Dodge Şarj Cihazı Hellcat Widebody Hennessey Performansı
HPE1000 Dodge Şarj Cihazı Hellcat Widebody Hennessey Performansı