NASA, bu salgın sırasında yüzünüze dokunmamanın önemini biliyor, bu nedenle PULSE veya bir kişinin eli o bölgeye yaklaştığında titreşen veya titreşen 3D baskılı giyilebilir bir cihaz yarattılar. Tüm proje açık kaynak olduğundan ve Github'da mevcut olduğundan, bir 3D yazıcınızın yanı sıra temel teknik bilgiye sahipseniz kolayca çoğaltılabilen basit ve ekonomik bir teknolojidir. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.Bir kişinin elinin yüzüne yaklaştığında algılamak için bir kızılötesi yakınlık sensörü kullanır, bir titreşim motoru bu durumda bir uyarıyı titreştirir ve eliniz yaklaştıkça yanıt giderek daha da güçlenir. Her biri, mağazalarda ve çevrimiçi olarak kolayca temin edilebilen 3V para pilleriyle çalışır. Daha fazla bilgi burada.

Sağlık Halka Tracker, Oksijen Seviyeleri Nabız wTitreşim Geribildirim Uyku APP için Ücretsiz APP PC Raporu Spor Havacılık Sağlık Kullanımı

  • Giydiğinizde otomatik olarak çalışır, kan oksijen seviyenizi, kalp atış hızınızı ve vücut hareketinizi doğru ve sürekli olarak izler ve kaydeder.
  • Ücretsiz APP ve PC Yazılımı, PDF / JPG olarak indirmenize, gözden geçirmenize, kaydetmenize, ek ücret ödemeden raporlarınızı kolayca yazdırmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.
  • Dahili akıllı titreşim geri bildirimi, kan oksijen seviyesini veya kalp atış hızını Uygulamada önceden ayarladığınız eşiğin dışına çıkardığında algılar.
  • Patentli parmak yüzük sensörü, doğru ölçümler sağlarken parmağınızı tamamen serbest bırakır. Sürekli izleme için en hafif, en küçük, en rahat.
  • Alacak: 12 ay endişesiz garanti, ömür boyu teknik destek, üst sınıf müşteri hizmetleri hızlı tepki 12 saat içinde.

NASA PULSE Giyilebilir Cihaz Kolye Ucu
NASA PULSE Giyilebilir Cihaz Kolye Ucu
NASA PULSE Giyilebilir Cihaz Kolye Ucu
NASA PULSE Giyilebilir Cihaz Kolye Ucu
NASA PULSE Giyilebilir Cihaz Kolye Ucu

Pulse'un amacı COVID-19 virüsünün yayılmasını en aza indirmektir.

[Kaynak]