İlk bakışta, bu bir uçak burnu gibi görünebilir, ancak daha yakından incelendiğinde, bunun sadece 1988 Nabız Otomobili olduğunu anlayacaksınız. Tanıdık geliyor mu? Eğer öyleyse, bunun nedeni, Geleceğe Dönüş II'de veya daha özel olarak, 2015 yılında şehir merkezindeki Hill Valley bölgesinde bir görünüme sahip olmalarıdır. Kırmızı bir Darbe, Marty McFly'nin adliyenin karşısındaki dar yoldan çıkarken gördüğü ilk araçtı. Main Street boyunca sağdan sola. Daha fazla oku video, ek resimler ve bilgiler için.



Bu özel örnek, 94 beygir gücü üreten, 5 vitesli manuel şanzımanla eşleştirilen, 7 saniyeden daha kısa sürede 0-60 mil / saat hıza sahip, 130 mil / saat hıza ulaşan bir Honda Goldwing 1.200cc dört silindirli boksör motoru tarafından desteklenmektedir. İçinde siyah ve kırmızı elmas dikişli bir deri iç mekan, klima ve AM / FM / kaset radyo bulacaksınız. Size ne kadara mal olacak? 11.071 mil ile bu model için en az 27.800 $ (Şimdi Satın Al). Daha fazla bilgi burada.

SEGWAY Ninebot Elektrikli Kir Bisiklet Motokros, Kir eBike X160, Güçlü Tork ve Süper Hafif, Siyah, Şerit, Kırmızı, Mavi, AA.00.0000.23, Gümüş

  • Üstün Arazi Performansı: 280W motor ile Segway Ninebot Dirt eBike X160, 31.1 mil / saat hıza ulaşabilir, 40.4 mil yol kat edebilir, 35 ° tırmanma eğimine ulaşabilir. 23,6 ft lb pik tork ile X160, sadece 4,02 saniyede 0'dan 31 mil / saat hıza çıkmaya hazırdır.
  • Sınırsız Aralık ve Güç: Pil değiştirilebilir ve saniyeler içinde tamamen şarj edilmiş yeni bir pil ile değiştirilebilir. Sadece 105,8 lbs ağırlığında. Hafif olduğu için, korkusuz binicilere, bilinmeyen daha zorlu arazilerde güç sağlamak için eşlik edilir.
  • Yenilikçi ve Üstün Teknoloji: X160, sürüş istatistiklerini izlemek için Segway-Ninebot Uygulaması ile eşleştirilebilir. Çift tahrik sistemi, tekerleklerin genel tork gücünü artırır. Üstün şok azaltma özelliği, arazi sürüşünü güçlü ve konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır.
  • Ustalaşması kolay: Mekanik tambur ve arka topuk rejeneratif elektrikli freni en yüksek stabilite ve yönlendirilebilirliği sağlar. Kullanıcıların sürüş alışkanlıklarını stabilize eden ve bunlara uyum sağlayan Saha Odaklı Kontrollere sahip olduğunuzda tüm arazi arazilerini güvenle keşfedin.
  • Son derece Özelleştirilebilir: Neredeyse tüm bisiklet parçaları ile uyumlu olan X160, sonsuz olasılıklarla bireysel ihtiyaçlarınıza kolayca yeniden uyarlanabilir. Ayarlanabilir çerçeve uzunluğu ve koltuk yüksekliği. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen satış sonrası ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Darbe Otomasyonu
Darbe Otomasyonu
Darbe Otomasyonu
Darbe Otomasyonu
Darbe Otomasyonu