90 $ Ödemeyin, Amazon'un Tamamen Yeni Fire HD 8 Tabletini 59.99 Dolara Gönderin – Yalnızca Bugün – TechEBlogAmazon’un 10.Nesil Fire HD 8 tableti her zamankinden daha iyi ve sadece bugün yalnızca orijinal olarak 89,99 $ olan 59,99 $ karşılığında alınabilir. Parlak 8 inç (1280 x 800) yüksek çözünürlüklü ekran, 2.0 GHz dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, dikkat dağıtıcı olmayan oyununuza odaklanmanızı sağlayan dikkat dağıtan, optimize edilmiş oyun deneyimi için bir Oyun Modu, USB-C ve 12 saate kadar karışık kullanımlı pil ömrü. Ürün sayfası. Daha fazla oku uygulamalı video incelemesi ve ek bilgi için.

Taşınabilir eğlence için tasarlanmış yepyeni Fire HD 8 tablet, 8 "HD ekran, 32 GB, Siyah

  • 8 "HD ekran, 2X depolama (32 veya 64 GB dahili depolama ve microSD kart ile 1 TB'a kadar) + 2 GB RAM.
  • Tüm gün pil ömrü – 12 saate kadar okuma, web'de gezinme, video izleme ve müzik dinleme.
  • Artık daha kolay şarj için USB-C ile. 5 saatin altında tamamen şarj olur (birlikte verilen kablo + adaptör ile).
  • Yeni 2.0 GHz dört çekirdekli işlemci sayesinde% 30 daha hızlı.
  • Amazon’un Appstore (Google Play desteklenmez) aracılığıyla Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok ve daha fazlası gibi favori uygulamalarınızın keyfini çıkarın.

Önceki nesiller gibi, kullanıcılar milyonlarca filme, TV şovuna, şarkıya, Kindle eKitapına, dergiye, uygulamaya ve oyuna erişebilir. Veya indirilen videoları Prime Video, Disney +, Netflix, Hulu veya SHOWTIME abonelikleriyle izleyebilirsiniz. Resim içinde resim videoları Twitch ve Red Bull TV gibi uygulamalarla etkinleştirilir. Video görüşmesi mi yapmak istiyorsunuz? Yakınlaştırma gibi bir uygulamayı indirmeniz veya Alexa'dan video görüşmesi yapmasını, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmasını istemeniz yeterlidir.

Yeni Fire HD 8 tabletler, ailedeki herkesin istediği özellikleri – harika içerik, daha fazla depolama, daha uzun pil ömrü – inanılmaz derecede uygun bir fiyata sunuyor. Yeni Fire HD 8'i daha hızlı performans, 32GB dahili depolama, 12 saate kadar pil ömrü ve USB-C ile daha kolay şarj ile daha da iyi hale getirdik ”dedi.Source link