Enzo Ferrari 2002-2004 yılları arasında üretimde ve şirketin kurucusu Enzo Ferrari'nin adını taşıyan 12 silindirli bir orta motor süper otomobilidir. Otomobil üreticisinin önceki araçlarından ayıran şey, bu modelin bir karbon fiber gövde, F1 tarzı otomatik vites manuel şanzıman ve karbon fiber takviyeli silikon karbür (C / SiC) seramik kompozit gibi Formula One teknolojisini içermesidir. disk frenler. İster inanın ister inanmayın, burada gördüğünüz 1986 Pontiac Fiero tabanlı knockoff aslında onu Monterey Araba Haftası haline getirdi. Daha fazla oku Jay Leno'nun bu tuhaf araçta bir dönüş yaptığını görmek için.Gözleriniz hile çalmıyor, 140 beygir gücü üreten bir V6 motorla çalışıyor, ancak insanların gerçek anlaşma olduğuna inanmak için plastik bir V12 motor kapağı kullanıyor. Elbette, Fiero'nun orta motor tasarımı da var, ancak kompozit gövde panelleri ve gizli farları Enzo Ferrari’nin F1 tarzı parçalarından çok uzak. Her durumda, işi bitirir veya en azından yoldayken bazı kafaları döndürür.

LEGO Hız Şampiyonlar 76895 Ferrari F8 Tributo Oyuncak Arabalar Çocuklar için, yapı Kiti Featuring Minifigure, yeni 2020 (275 Parça)

  • Zekice detaylandırılmış Ferrari F8 Tributo'ya sahip bu muhteşem oyuncak oyun seti, LEGO çoğaltma model arabaları yapma ve bunları kendi yarışlarını sahneye koymak için kullanma tutkusu olanlar için ideal bir hediye
  • Bir Ferrari F8 Tributo modelinin bir bina kitini ve 1 tahsil Ferrari yarış sürücüsü minifigürünü içerir
  • Süper hızlı Ferrari F8 Tributo'nun araba oyuncak kopyasını inşa etmek için ilk fırsat, çocukların evlerinde gösterebilecekleri veya arkadaşlarıyla heyecan verici yarışlar yapmak için kullanabilecekleri!
  • Bu LEGO Hız Şampiyonları Ferrari model araç kiti, sonsuz yap ve oyna yarış eğlencesi sunar ve Ferraris, model arabalar, yarış arabaları ve yarış oyuncaklarını seven 8 yaşından büyük çocuklar için aksiyon dolu bir tatil, doğum günü veya her gün hediye eder
  • Ferrari F8 Tributo, 1 ”(4cm) yüksek, 5” (15cm) uzunluğunda ve 3 ”(8cm) genişliktedir: 2020 LEGO Hız Şampiyonlarının tamamı% 25 daha büyüktür, yani oyuncak model arabalar gerçek hayat versiyonlarını her zamankinden daha iyi yansıtır önce!