fotoğraf kredisi: Yanko Design ile Alexandre Touguet
Resmi 2 hafta önce açıklandıktan sonra, çoğumuz yaklaşmakta olan Sony PlayStation 5'in yüksek hızlı veri akışı için tasarlanmış özelleştirilmiş bir katı hal sürücüsünün yanı sıra ışın izleme yeteneğine sahip yarı özel bir AMD GPU'ya sahip olacağını biliyoruz. çözünürlüklü görüntüler, yüksek çerçeveler, gerçek zamanlı 3D ses efektleri için yeni ses donanımı ve çoğu PS4 ve PS VR oyunuyla geriye dönük uyumluluk. Daha fazla oku Alexandre Touguet'in konsolun mat siyah varyantının ek resimleri için.


Sony PS5 Mat Siyah
Sony PS5 Mat Siyah
Sony PS5 Mat Siyah
Sony PS5 Mat Siyah
Sony PS5 Mat Siyah
Sony PS5 Mat Siyah
Fırlatma ünitesi, her biri mavi LED'lerle yanan iki beyaz kanatla çevrili siyah bir iç blok ile tamamlanan DualSense denetleyicisine uyan iki tonlu bir tasarıma sahiptir. Bir stand ile dikey modda veya yatay olarak kullanabilirsiniz. Isı delikleri üstte bulunurken, ön çerçevelerde Blu-ray disk sürücüsü, USB-A ve USB-C bağlantı noktaları bulunur. Sony’den Jim Ryan ek oyun konsolu renklerinin daha sonra kullanılabileceğini iddia ediyor.

Satış

Sega Genesis Mini – Genesis

  • Bir nesil oyun tanımlayan ikonik SEGA Genesis konsolu kaygan, minyatür bir ünitede geri döner.
  • SEGA Genesis Mini konsolu 42 efsanevi oyunla dolu ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır!
  • Kutu içeriği: Sega Genesis Mini konsol ve 2 kablolu kontrolör, 40 oyun + 2 bonus oyun, güç kablosu ve USB adaptörü ve HDMI kablosu.

Açıklanan yeni aksesuarlardan bazıları, DualSense denetleyicisi için bir şarj istasyonu, yeni bir yüksek çözünürlüklü kamera, uzaktan kumanda ve konsolun 3D ses teknolojisinden yararlanmak için yapılmış kablosuz bir kulaklık olan Pulse 3D'yi içeriyor.